Gaja dla zmysłów

photo alt text

Zachęcamy do skorzystania z podróży pełnej głębokiego odprężenia i relaksacji przy dźwiękach tybetańskich mis. Dla naszych Gości organizujemy wyjątkowe spotkania, podczas których dźwięki doskonale wyciszają umysł, łagodzą napięcia i usuwają zmęczenie. Harmonijne tony wprowadzają w stan przypominający półsen, spowalniają przepływ fal mózgowych i przywracają idealną równowagę psychofizyczną.


photo alt text

Jeśli nie potrafisz skupić uwagi, ponieważ natłok myśli nie współgra z Twoją energią idealnym rozwiązaniem jest medytacja z malą buddyjską inaczej zwanym modlitewnikiem. Modlitewnik składa się z 108 koralików, każda mantra to jeden koralik. Możesz stworzyć własną z kamieni naturalnych na naszych warsztatach. Do czerpania energii z dotyku wykorzystujemy również zdolności manualne naszych terapeutów - w ofercie posiadamy szereg masaży, po konsultacji z terapeutą dopasujemy odpowiedni masaż dla Ciebie.

photo alt text

Nasz żołądek to drugi mózg, dlatego skupiamy się na jakości produktów. Czerpiemy zasoby z mazurskich ogrodów i lasów. Zamiast suplementów diety sięgnijmy po produkty, które daje nam matka natura, skosztuj koktajli witaminowych wprost z naszego baru, a przekąski typu fast food zamień z nami na świeże owoce z naszych ogrodów!

photo alt text

Oddziałujemy na zmysł węchu podczas seansów z udziałem olejków eterycznych. Wykorzystujemy olejki eteryczne i napary zapachowe do korzystnego wpływania na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie.