photo alt text

W chwili obecnej ta część znajduje się w trakcie rozbudowy.                 W nowo powstałej części resortu zaplanowaliśmy pokój zabaw aby umożliwić spotkania naszym najmłodszym Gościom. Ponieważ wiemy jak ważny dla rozwoju dziecka jest kontakt z rówieśnikami, to doskonałe miejsce integracji z innymi dziećmi. Pokój zabaw został bogato wyposażony w zabawki i gry z myślą o cudownej zabawie podczas niepogody. To tutaj Wasze pociechy mogą spędzić beztroskie chwile w świecie dziecięcych zabaw, rysowania, kolorowania czy układania klocków.

photo alt text

Dla dzieci preferujących zabawę na świeżym powietrzu polecamy plac zabaw w hotelowym ogrodzie, który daje możliwość łączenia wspaniałej rozrywki ze zdrowym aktywnym wypoczynkiem. Nasi mali Goście potrafią godzinami skakać na trampolinie i bujać się na huśtawkach. Dodatkowo plac zabaw został wyposażony w domek i piaskownicę z myślą o tych najmłodszych. Atutem tego miejsca jest jego lokalizacja – zabawę swoich pociech można obserwować z widokowego tarasu Restauracji Przylasek.

photo alt text

Mając na uwadze główny cel pobytu naszych Gości, jakim jest relaks i spokój, znaleźliśmy idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, jakim są zajęcia z animatorami. Podczas gdy Wasze pociechy uczestniczą w kreatywnych grach i zabawach pod opieką animatora, możecie w pełni zatracić się w otaczającej nas przyrodzie. Animacje odbywają się podczas terminów specjalnych, jak np. wakacje, majówka czy święta. Ponadto, na zamówienie Gości, istnieje możliwość zorganizowania animacji podczas imprez okolicznościowych.