photo alt text

Doskonale znamy potrzeby naszych Gości podczas pobytu na Mazurach, dlatego dajemy możliwość wypożyczenia sprzętu turystycznego, z którym poznawanie pięknej okolicy obiektu będzie jeszcze przyjemniejsze. W naszej wypożyczalni znajdziecie m.in. kije do nornic walking , które podczas spacerów odciążą Wasze stawy kolanowe i kręgosłup oraz rowery turystyczne idealne na dłuższe wyprawy dla Gości chcących poznać bardziej odległe zakątki Mazur.

photo alt text

To jedna z przyjemniejszych form aktywnego wypoczynku. Przygotowane boisko do siatkówki plażowej to miejsce zaciętych spotkań i dobrej zabawy. Na życzenie naszych Gości organizujemy turnieje gry w siatkówkę zakończone wspólnym ogniskiem na plaży.

photo alt text

Wybierz się na magiczną wyprawę do Puszczy Piskiej – największego i najstarszego lasu Krainy Wielkich Jezior. Rusz jedną ze śnieżnych tras na wyjątkowe spotkanie z naturą. Czeka tu cała masa leśnych niespodzianek: szumiący wśród wysokich sosen wiatr, skrzące się zamarznięte lustra jezior, a przy odrobinie szczęścia przebiegające trakt sarny, lis lub ryś. W okolicy udostępnionych jest sześć tras narciarstwa biegowego o łącznej długości 35 km, wśród których najbliższą nam jest ZIELONA – trasa wokół Jeziora Wiartel i Przylasek (ok. 12 km). U nas wypożyczysz narty biegowe.