photo alt text
photo alt text

Należy otwarcie przyznać, że nasza plaża to główna atrakcja wakacyjnych pobytów. Z przyjemnością obserwujemy jak nasi Goście w ciągu dnia ładują się energią słońca i ziemi, gdy łapią promienie leżąc na gorącym piasku. Wieczorami natomiast mają możliwość podziwiania najpiękniejszych widoków, kiedy słońce chowa się za horyzontem a jezioro płonie w barwach pomarańczy i czerwieni.

photo alt text
photo alt text
photo alt text

Statek pomieści do 11 osób i ma na swoim pokładzie wszystko, czego potrzeba: łazienkę, lodówkę, telewizję oraz wi-fi. Na katamaranie opłyniecie całe jezioro Wiartel w 1,5 godziny. A jeżeli będziecie mieli ochotę, zostaniecie w jego najbardziej klimatycznych miejscach na dłużej.

photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text

Bezpośredni dostęp do jeziora i wypożyczalnia sprzętu wodnego to prawdziwa frajda dla miłośników wodnych atrakcji. Poza organizowanymi przez nas rejsami katamaranem oferujemy łodzie wiosłowe, łodzie z silnikiem elektrycznym, dwuosobowe kajaki oraz czteroosobowe rowery wodne, dzięki czemu nasi spragnieni spokoju Goście mają możliwość zupełnego odcięcia się od ludzi i obcowania jedynie z przyrodą.

photo alt text
photo alt text
photo alt text

Nasze jezioro to idealne miejsce dla wymagających wędkarzy. Jest to aż 190 ha wody z rozwiniętą linią brzegową, z możliwością łowienia z pomostów, łódki, a w zimie – z lodu. Znajdziesz tutaj roślinność zanurzoną i wynurzoną oraz odcinki łysego brzegu. W najgłębszym miejscu jezioro liczy 27 m.
Co będziesz mógł złowić w naszym jeziorze? Idealne warunki do rozwoju ma tutaj szczupak, który za sprawą blatów, wypłyconych zatok porośniętymi moczarką, jest w łowisku dominującą rybą. Na wędkę możesz złapać także okonia, suma, węgorza, leszcza, czy linia. W wodach jeziora pływają też tołpyga pstra i troć jeziorowa, choć naprawdę nielicznym wędkarzom udaje się złowić któryś z powyższych okazów. Kto jednak wie, może szczęście będzie Ci sprzyjać?
​​​​​​​Regulamin połowów dostępny w zakładce „Regulamin”.

photo alt text
photo alt text
photo alt text

Ta aktywność fizyczna, ze względu na prozdrowotne aspekty, stale powiększa grono swoich miłośników, którzy chętnie łączą się w grupy i wspólnie zażywają mroźnych kąpieli. Nam morsowanie również nie jest obce. Warunki do morsowania na naszej plaży są idealne dzięki łagodnemu zejściu do jeziora i znajdującej się nad brzegiem jeziora sauny, która zniweluje głębokie uczucie zimna. To istotne szczególnie dla Gości, którzy chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z zimowymi kąpielami.