Pobyt z obiadokolacją

  • COVID-19
  • HB – Śniadanie i obiadokolacja

Szukasz spokojnego miejsca na odpoczynek? BioResort powstał z myślą o wszystkich, którzy marzą o  odnalezieniu spokoju wśród szumu lasów i śpiewu ptaków. 
Wyjątkowa lokalizacja bezpośrednio nad jeziorem w otoczeniu Puszczy Piskiej zapewnia niepowtarzalnie bliski kontakt z naturą.

CENA ZAWIERA:

Noclegi w komfortowych pokojach lub klimatycznych mazurskich domkach - w zależności od wybranego rodzaju zakwaterowania,

Wyżywienie HB+
Bogate śniadania w formie bufetu z regionalnymi przysmakami,
Dopieszczone obiadokolacje w formie bufetu z tradycyjnymi polskimi daniami,
10% rabat na dodatkowe usługi w obiekcie (z wyłączeniem usług gastronomicznych).

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
Bezpośredni dostęp do jeziora
Plac zabaw dla dzieci

Dodatkowo (płatne) na terenie BioResortu:
Bania ruska nad brzegiem jeziora /balia i sauna opalana drewnem
Wypożyczalnia sprzętu wodnego: rowery wodne, kajaki, łódź wiosłowa
Rejsy katamaranem
Rowery turystyczne
Bilard, tenis stołowy
Parking

Specjalne warunki rezerwacji i anulacji. Wymagana wpłata 50% wartości rezerwacji dla zagwarantowania rezerwacji. Pozostała kwota (50%) pozostaje do zapłaty w dniu przyjazdu. Istnieje możliwość anulowania rezerwacji do 5 dni przed planowaną datą przyjazdu - Twoje środki nie przepadną - otrzymasz Voucher kwotowy do wykorzystania na usługi naszego obiektu w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Brak możliwości anulacji na mniej niż 5 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku zgłoszeń anulacji z powodu wystąpienia objawów COVID-19, kwarantanny lub pobytu w szpitalu, przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.