Harmonia Lasu - Pakiet głęboko oczyszczający

  • Rezerwacja bezzwrotna - 100 % przedpłaty
  • BB – Śniadanie w cenie

Harmonia Lasu to pakiet oparty na zabiegach oczyszczających, którego istotą jest dogłębne oczyszczenie ciała i ukojenie duszy. 

Doświadczeni specjaliści dobiorą odpowiedni rodzaj peelingu do potrzeb skóry, przygotują skórę pod zaplanowany rytuał hammam - ceremonię znaną od czasów starożytnych, popularną dziś dzięki wyjątkowym właściwościom. Obecne w organizmie toksyny, powodują ogólne zmęczenie i obniżają odporność. Zawarty w pakiecie rytuał hammam skutecznie detoksykuje, gwarantuje efektywne oczyszczenie, przynosi błogi relaks. Całość zwieńczy zabieg na twarz.

W rezultacie zastosowanych zabiegów skóra jest głęboko oczyszczona, odżywiona, wspaniale nawilżona i gładka. Ciało staje się wyraźnie delikatniejsze w dotyku, znikają nierówności. Naskórek nabiera ładnego koloru, zyskuje świeży wygląd, odżywiony dzięki pobudzonemu krążeniu.

Pobyt min. 2 noce

Nocleg w komfortowych pokojach lub domkach w zależności od wybranej opcji zakwaterowania,

Wyśmienite śniadania  (forma serwowania zależna od obłożenia hotelu: bufet lub serwowane),

Nieograniczony dostęp do strefy Wellness (niecka basenowa z przeciwprądem oraz hydromasażem, sauna fińska, łaźnia parowa, grota solna z tężnią, strefa wypoczynku),

Peeling ciała dobrany do Twoich potrzeb i preferencji (cukrowy lub solny), 50min.

Oczyszczająco-detoksykujący rytuał hammam, 75min.

Oczyszczający zabieg na twarz 60min (dla cery problematycznej z rozszerzonymi porami i potrzebującej regulacji wydzielania sebum) / wymiennie na zabieg Ukojenie (dla skóry wrażliwej, reaktywnej i podrażnionej) 60min.

Bezpłatny parking,

Wifi.