Głębia jeziora - Pakiet głęboko relaksujący

  • Rezerwacja bezzwrotna - 100 % przedpłaty
  • BB – Śniadanie w cenie

Pakiet "Głębia jeziora" dedykujemy Gościom dosięgniętym problemem nadmiernego stresu i zmęczenia. Mamy świadomość, jak wiele bodźców każdego dnia wywołuje napięcie psychiczne.

Przestrzenie SPA Resortu Złota Łania zostały bogato wyposażone w najbardziej skuteczne narzędzia pozwalające na szybki powrót organizmu do równowagi. 

Nie musisz już poświęcać wielu lat na zgłębianie praktyki medytacji. Złota Łania w swojej ofercie posiada usługę Floatingu. Jest to dryfowanie po powierzchni słonej wody w kapsule deprywacyjnej pozbawionej dźwięku i światła. Seans wprowadza w stan z pogranicza snu, kiedy zmysły pozwalające odbierać bodźce zewnętrzne są przytłumione - zapewnia głęboki relaks.

Pakiet dopełniamy rytuałem Wavebalance doskonale redukującym nagromadzony stres. To rytuał na komfortowej leżance wodnej, przypominający kąpiel. W połączeniu z masażem, ciepłem i dźwiękiem niweluje głęboko osadzone napięcia i blokady.

Pobyt trwa 2 noce

Nocleg w komfortowych pokojach lub domkach w zależności od wybranej opcji zakwaterowania,

Wyśmienite śniadania  (forma serwowania zależna od obłożenia hotelu: bufet lub serwowane),

Nieograniczony dostęp do strefy Wellness (niecka basenowa z przeciwprądem oraz hydromasażem, sauna fińska, łaźnia parowa, grota solna z tężnią, strefa wypoczynku),

Głęboka sesja relaksacyjna w środowisku wodnym – Floating 40min (deprywacja sensoryczna polegająca na odcięciu człowieka od bodźców zewnętrznych, pozwala ukoić nerwy, zmysły i uzupełnić niedobory magnezu),

Rytuał Wavebalance 75min (intensywnie relaksacyjny rytuał olejowy wykorzystujący masaż, terapię dźwiękiem i ciepło),

Bezpłatny parking,

Wifi.