Romantycznie w Private SPA - pakiet VIP

  • Rezerwacja bezzwrotna - 100 % przedpłaty
  • BB – Śniadanie w cenie

Pakiet Romantycznie w Private SPA to wyjątkowe, pełne bliskości i prywatności chwile we dwoje. To ekskluzywna oferta dla ograniczonego grona Gości VIP, w której dajemy możliwość korzystania z eleganckich przestrzeni resortu na wyłączność.

Doświadczenie w planowaniu najbardziej romantycznych pobytów, pozwala nam komponować najpiękniejsze pakiety dla par. To gotowy pomysł na wyjazd we dwoje.  Oczekujące w luksusowym pokoju wino, masaż dla dwojga, romantyczna kolacja przy świecach, seans w saunie i kąpiel w jacuzzi, a całość zwieńcza ekskluzywne śniadanie do łóżka.

Starannie dobrane w ramach pakietu usługi realizowane są w specjalnie wyznaczonych strefach VIP. Dedykowane vip rooms w strefie SPA pozwalają na swobodę i odprężenie, zapewniając przy tym pełną dyskrecję. 

Pobyt min. 2 noce

Nocleg w komfortowych pokojach lub domkach w zależności od wybranej opcji zakwaterowania,

Możliwość oznaczenia pokoju/domku flagą VIP,

Wstawka w pokoju w postaci butelki czerwonego wina,

Ekskluzywne śniadanie serwowane (niezależnie od obłożenia hotelu)  z kieliszkiem wina musującego w specjalnie wyznaczonej strefie VIP lub do pokoju,

Romantyczna kolacja przy świecach z kieliszkiem pobudzającego zmysły aromatycznego wina, w specjalnie wyznaczonej strefie VIP z widokiem na jezioro,

Rosarium SPA – strefa na wyłączność. Seans w saunie różanej, kąpiel w jacuzzi, aromatyczna herbata, woda, owoce, 1,5h. (Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania przystawek oraz napoi do wyboru z karty menu restauracji).

Masaż dla dwojga – „Kojący Szum Drzew” - Relaksacyjny autorski masaż naszych terapeutów wykonywany na ciepłym aromatycznym oleju, 85min.

Nieograniczony dostęp do strefy Wellness (niecka basenowa z przeciwprądem oraz hydromasażem, sauna fińska, łaźnia parowa, grota solna z tężnią, strefa wypoczynku),

Bezpłatny parking z możliwością rezerwacji miejsca,

Wifi.