Citas de Amantes czyli spotkania dla zakochanych

  • COVID-19
  • Śniadanie i obiadokolacja

Wykwintna kolacja przy Świecach, pięknie pachnące olejki eteryczne w saunie, kąpiele w balii z widokiem na szklaną taflę jeziora po zmroku w świetle lampionów, rejs katamaranem na spotkanie zachodu słońca w błogiej ciszy na środku jeziora, doskonała kuchnia i wino. Czas, by cieszyć się wzajemną bliskością, czas dla Siebie. Złota Łania to miejsce stworzone dla osób ceniących ciszę, spokój i prywatność. Miejsce w którym wolno płynący czas pozwala smakować życie w każdym jego aspekcie. Miejsce w którym słowo „muszę” nie istnieje, a troski i kłopoty przestają mieć znaczenie. Czas, w którym możecie Państwo być wyłącznie dla siebie, wspólnie spędzone chwile w Naszym Resorcie umocnią więzi.

 

 

Oferta zawiera:

Noclegi w komfortowych pokojach lub klimatycznych mazurskich domkach - w zależności od wybranego rodzaju zakwaterowania,
Bogate śniadania w formie bufetu z regionalnymi przysmakami,
Dopieszczone obiadokolacje w formie bufetu z tradycyjnymi polskimi daniami,
Tematyczne sobotnie wieczory - koncerty na żywo (kalendarz w zakładce "co w trawie piszczy"),
Coś dla ciała i ducha - domek spa dla dwojga na wyłączność z przekąskami i schłodzonym winem,
Rejsy karamaranem o zachodzie słońca.

Specjalne warunki rezerwacji i anulacji. Wymagana wpłata 50% wartości rezerwacji dla zagwarantowania rezerwacji. Pozostała kwota (50%) pozostaje do zapłaty w dniu przyjazdu. Istnieje możliwość anulowania rezerwacji do 5 dni przed planowaną datą przyjazdu - Twoje środki nie przepadną - otrzymasz Voucher kwotowy do wykorzystania na usługi naszego obiektu w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Brak możliwości anulacji na mniej niż 5 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku zgłoszeń anulacji z powodu wystąpienia objawów COVID-19, kwarantanny lub pobytu w szpitalu, przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.