W zdrowym ciele zdrowy duch

photo alt text
photo alt text

Formą sportu, która zdecydowanie króluje w naszych ogrodach jest joga! Posiadamy w pakiecie zestaw fantastycznych ćwiczeń fizycznych ,które są niezwykłym lekarstwem dla Twojej duszy i umysłu. Joga ma taką przewagę nad innymi sportami i aktywnościami fizycznymi, gdyż oprócz wydzielania hormonów szczęścia, pomaga także osiągnąć równowagę i harmonię umysłu. Mogą Państwo zabrać ze sobą matę do jogi i skorzystać z zielonej równiny trawy w naszym ogrodzie , plaży , pomostów - możliwości są niemal nieskończone.

photo alt text

Często bywa tak, że nie czujemy się na siłach, by regularnie biegać, a zwykłe spacery wydają się zbyt nudne. Znamy doskonały sposób, by spalić kalorie i poprawić kondycję, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Podczas aktywności do organizmu dostaje się duża ilość tlenu, wzmacniają się mięśnie oraz stawy, następuje stopniowa poprawa kondycji. Już po kilku treningach efekty staną się zauważalne: stawy będą znacznie mniej bolały, a także będzie można pokonywać znacznie większą liczbę kilometrów. Mazury są idealnym miejscem do niekończących się ścieżek widokowych. W naszym obiekcie organizujemy również wspólne marszobiegi.

photo alt text

Dawka aktywności fizycznej na świeżym powietrzu przyda się każdemu, kto dba o sylwetkę i zdrowie. Latem zajęcia fitness odbywają się w ogrodzie z widokiem na jezioro, dźwięki natury w tle dodają energii do działania. Podnoszenie tętna pozwala zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i tym samym poprawić wydolność całego organizmu. Dobra kondycja fizyczna jest ważna także w codziennym życiu. Fitness, czyli „bycie w formie”, utrzymywanie ciała i umysłu w pełnej sprawności, poprzez ćwiczenia fizyczne, zbilansowaną dietę i poprawną regenerację.