Wielkie Grillowanie - Jesz ile chcesz!

02.07.2023
Wielkie Grillowanie!
 
Dołącz do nas w niedzielę 2 lipca od 14:00, aby spędzić niedzielne popołudnie w wyjątkowy sposób. To kulinarne wydarzenie to doskonała okazja, aby delektować się pysznym jedzeniem, zabawną atmosferą i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.
 
 Oferujemy Państwu dania z grilla bez limitu za jedyne 100 zł od osoby. Teraz możesz delektować się smakami swoich ulubionych potraw w nieograniczonych ilościach. Nasz szef kuchni Kamil Rzechowicz przygotowuje wyśmienite dania, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia.
 
Po zaostrzeniu apetytu zapraszamy na wieczorną rozrywkę od godziny 21:00.  Najlepsze piosenki dla naszych gości zagra DJ Mark, tworząc świetny klimat do tańca i zabawy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, czy po prostu chcesz się dobrze bawić, wieczorna rozrywka z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.
 
Oprócz pysznego jedzenia, wspaniałej atmosfery i dobrej muzyki, mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję. Specjalnie na tę okazję, zapraszamy utalentowanego komika - Tomasza Karolaka, który wystąpi ze swoim stand-upem!
 
Tomasz Karolak to uzdolniony artysta z ogromnym poczuciem humoru. Jego dowcipy i niepowtarzalny styl zapewnią Ci niezapomniane chwile śmiechu. Będzie to doskonałe uzupełnienie wieczornego programu, które dostarczy Ci jeszcze więcej radości i rozrywki.
 
Wielkie Grillowanie to nie tylko wyśmienite jedzenie i doskonała muzyka, ale także niepowtarzalne show stand-upowe Tomasza Karolaka. To doskonała okazja, by spędzić niedzielne popołudnie w towarzystwie bliskich, bawiąc się i delektując smakiem potraw z grilla.
 
Do zobaczenia na grillu!
 
Termin: 02 lipca od godz. 14:00 
 
Program: 
14:00 - 18:00 Jesz Ile Chcesz - 100 zł/os
18:00 - 20:00 Stand Up Tomasz Karolak - 70 zł/os
21:00 Zabawa z Dj Mark 
 
Rezerwacje: tel. 698 652 246