Koncert Piotr Karpienia & Bohika

13.08.2023

Zapraszamy serdecznie na koncert w wykonaniu 

 

Piotr Karpienia & Bohika

13 sierpnia 2023

niedziela godz. 19:00 

wstęp: bezpłatny

 

Piotr Karpienia, piosenkarz i gitarzysta z Ełku, doskonale odnajduje się zarówno w energetycznym rockowym repertuarze, jak i w spokojnych balladach. Jego umiejętności muzyczne obejmują grę na gitarze basowej i instrumentach klawiszowych. Kariera artystyczna Piotra rozkwitła, gdy został laureatem konkursu "Przebojem na Antenę" w 2003 roku, a później w 2011 roku wygrał czwartą edycję talent show "Mam talent!".
Wspólnie z Witoldem Cisło wydał w 2012 roku album zatytułowany "Mój świat". Jego talent został zauważony również poza granicami kraju, gdy dotarł do finału irlandzkiego talent show "You're a Star" w 2008 roku. Jego singiel "Partyzant", wydany w 2015 roku, zdobył popularność i stał się jednym z letnich hitów radia RMF FM.
W 2017 roku Piotr Karpienia wziął udział w trasie koncertowej "Żywiec Męskie Granie" z zespołem "Karoosela". Ponadto aktywnie uczestniczył w kilku innych projektach muzycznych, takich jak Bohika czy Bang On Blues, gdzie występował zarówno w kraju, jak i za granicą.
Album "Mój świat" z 2012 roku i piosenka "Partyzant" cieszą się ogromną popularnością, przyciągając serca słuchaczy swoją muzyką.