• COVID-19
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Przedsmak wakacji na Mazurach w Puszczy Piskiej, czyli relaks na łonie natury w unikatowym miejscu. Inspirująca kuchnia i wyjątkowe atrakcje czekają na Państwa w odpowiedzi na Wasze marzenia o wymarzonej majówce. Zapraszamy na chillout przy obfitych ogniskach z szantami, relaks w domku spa, pokazy tańca z ogniem i wiele innych wyjątkowych atrakcji jakie dla Państwa przygotowaliśmy!

 

Pakiet zawiera:
Noclegi w komfortowych pokojach lub klimatycznych mazurskich domkach - w zależności od wybranego rodzaju zakwaterowania,
Bogate, Mazurskie śniadania w formie bufetu,
Dopieszczone obiadokolacje w formie bufetu z tradycyjnymi polskimi daniami, oraz w formie grilla z kiełbaskami,
Domek spa otwarty w do Państwa dyspozycji dla chwili wytchnienia,
BBQ Party w pięknych ogrodach Złotej Łani nad brzegiem jeziora w rytmie muzyki Szantowej,
Tematyczne wieczory - wyciszające Medytacje z dźwiękiem by wyjść na przeciw własnemu ja,
Kosze piknikowe na wycieczki rowerowe z mapkami po malowniczej okolicy,
Zapierające dech pokazy tańca z ogniem,
Puszczanie lampionów szczęścia z życzeniami (biodegradalne - przyjazne dla środowiska).

Obiadokolacja w formie bufetu podawana jest dla min. 20 osób. W przypadku mniejszej ilości uczestników w ramach obiadokolacji realizujemy zamówienia z karty.

Specjalne warunki rezerwacji i anulacji. Wymagana wpłata 10% wartości rezerwacji dla zagwarantowania rezerwacji. Na 14 dni przed przyjazdem dopłata do 50% wartości rezerwacji. Pozostała kwota (50%) pozostaje do zapłaty w dniu przyjazdu. Istnieje możliwość anulowania rezerwacji do 5 dni przed planowaną datą przyjazdu - Twoje środki nie przepadną - otrzymasz Voucher kwotowy do wykorzystania na usługi naszego obiektu w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Brak możliwości anulacji na mniej niż 5 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku zgłoszeń anulacji z powodu wystąpienia objawów COVID-19, kwarantanny lub pobytu w szpitalu, przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.