• COVID-19
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Boże Ciało to wypoczynek, który zwiastuje nadejście lata! Wycieczki rowerowe, aktywności na świeżym powietrzu, grille, garden party, to wszystko pozwala na doładowanie akumulatorów, przypływ energii i pozytywne nastawienie.
Długi weekend czerwcowy na Mazurach to nie tylko wypoczynek. To również poznanie pięknych krajobrazów, niesamowitych historii i spora porcja ruchu na świeżym powietrzu!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi spotkania z sommelierem - "Red Wine Night" i niepowtarzalną okazję testowania bukietów win z całego świata przy muzyce jazzowej, domek spa dla relaksu pozostaje dla Państwa dyspozycji oraz zorganizowane rejsy widokowe katamaranem!

Serdecznie zapraszamy!

Specjalne warunki rezerwacji i anulacji. Wymagana wpłata 10% wartości rezerwacji dla zagwarantowania rezerwacji. Na 14 dni przed przyjazdem dopłata do 50% wartości rezerwacji. Pozostała kwota (50%) pozostaje do zapłaty w dniu przyjazdu. Istnieje możliwość anulowania rezerwacji do 5 dni przed planowaną datą przyjazdu - Twoje środki nie przepadną - otrzymasz Voucher kwotowy do wykorzystania na usługi naszego obiektu w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Brak możliwości anulacji na mniej niż 5 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku zgłoszeń anulacji z powodu wystąpienia objawów COVID-19, kwarantanny lub pobytu w szpitalu, przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.