Zadbaj o rozwój duchowy

photo alt text
photo alt text
photo alt text

Nasi Goście mają możliwość uczestniczenia w organizowanych rytuałach tybetańskich. Wierzymy, że rytuały te stanowią źródło wiecznej młodości i pozwalają odnaleźć spokój ducha. Rytuały polegają na wykonywaniu kilku ćwiczeń. Jest to forma relaksu, a nie wyczerpującego wysiłku. Przy wykonywaniu każdego kroku oddychamy regularnie, kontrolując oddech.

photo alt text
photo alt text

Jeśli szukasz chwili wytchnienia dla samego siebie zachęcamy Cię do medytacji. To stan, w którym nasz umysł na moment staje się wolny i lekki. Podczas medytacji świadomy umysł odpoczywa, pozbywając się wszelkich napięć, blokad i lęków, co daje regenerację i uzdrowienie systemu nerwowego. To czas tylko dla Ciebie! Czas by usłyszeć własne myśli, zrozumieć skąd się biorą i w jaką stronę je skierować, aby energia znalazła ujście w dobrym kierunku.

photo alt text
photo alt text

Kochamy jogę za jej wyjątkowe działanie. Trudno o skuteczniejszą metodę zwalczania stresu i poprawy koordynacji ruchowej. Podczas organizowanych pakietów dajemy naszym Gościom możliwość uczestniczenia we wspólnych zajęciach z instruktorem. Latem joga odbywa się w naszym ogrodzie, wśród promieni słońca i przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Uwolnisz się nie tylko od lęków i negatywnych emocji, ale także wypełnisz swoje ciało pozytywną energią. Dzięki zajęciom z jogi poprawimy Twoją jakość snu, koncentrację i ogólne samopoczucie.